mechaniczna koniczynka

Technikalia

czyli: Jak to działa?
                                                                                                                                                                                                                           


Na tej stronie podajemy najbardziej istotne informacje techniczne związane z witryną PSL. 
Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące technikaliów, prosimy o sygnał. 
Uwaga: nie wszyscy, którzy do nas piszą, zachowują sie jak cywilizowani ludzie. Są tacy, którzy nasyłają na nas roboty zbierające adresy ze stron WWW w celu spamowania. Na złość im właśnie zmieniliśmy zawartość tej strony tak, żeby robotom utrudnić życie. Niestety, utrudniamy je też Wam. Ufamy jednak, że wybaczycie nam tę odrobinę trudu, o którą Was niniejszym prosimy. 
Otóż, próba wysłania listu na adres wyświetlający się automatycznie po kliknięciu w odnośnik, zakończy się niepowodzeniem. Trzeba ręcznie kropką zastąpić w adresie listu znak podkreślenia. Najmocniej przepraszamy za wyżej wymienionych takich-owakich.
Redaktorzy witryny wysyłają chętnym informacje o zmianach na stronach PSL.
Ze względu na fakt pokojowego współistnienia na niektórych stronach PSL limeryków w wersji angielskiej i polskiej, zalecamy oglądanie naszej witryny w rozdzielczości co najmniej 1024×768. Oczywiście, da się coś zobaczyć nawet w trybie 800×600, ale czasem z powodu długości wersów traci się możliwość zobaczenia limeryku w jego pierwotnej postaci.
Nasza witryna gości na serwerze firmy Super Media, której niniejszym serdecznie dziękujemy za okazane zainteresowanie i udzielone wsparcie: 

Mechaniczną koniczynkę wyhodował w domu Redaktor Techniczny PSL.
Mamy abmitne plany na bliższą i dalszą przyszłość.
Przede wszystkim -- nadal zbieramy polskie limeryki. Szperamy po książkach, przeszukujemy Internet, pytamy znajomych. Może, drodzy Czytelnicy, znacie jakieś utwory, które powinny -- Waszym zdaniem -- znaleźć się w naszej witrynie? Przyślijcie je do nas!

W trakcie nieustających testów jest lista wysyłkowa do powiadamiania zainteresowanych osób o ważniejszych zmianach w witrynie. Kiedy ruszy, umieścimy informację o tym na pierwszej stronie.

Chcemy udostępnić możliwość przesyłania limeryków i uwag wprost ze stron witryny, bez konieczności wysyłania listów emaliowanych.

Wkrótce ogłosimy kilka konkursów nieustających (bezterminowych).

Chcemy też upublicznić bazę zebranych limeryków.

To wszystko będzie jednak musiało poczekać, aż Redaktor Techniczny znajdzie czas.