koniczynka koniczynka PSL

Czy znacie, Czytelnicy, jakieś polskie publikacje limerykowe, które pominęliśmy w wykazie źródeł?

Witamy w PSL -- Polskiej Stronie Limerykowej!

Skąd pomysł na taką witrynę?
Oto krótki opis zawartości stron PSL.

Jak się zapewne, Czytelnicy, domyślacie, pasek po lewej stronie ma ułatwić poruszanie się po witrynie. 

  • Napis PSL prowadzi na pierwszą stronę witryny. (Tak się składa, że jest to strona, którą właśnie oglądacie). 
  • Dla tych, którzy chcą się czegoś więcej dowiedzieć o limerykach, przygotowaliśmy najpotrzebniejsze wiadomości. 
  • Zależy nam nie tylko na upowszechnianiu limeryków już istniejących, ale także na tym, by powstawało ich coraz więcej. Naszym skromnym wkładem w tę dziedzinę będą konkursy. 
  • Najlepsze spośród nadesłanych limeryków umieszczać będziemy w galerii. Jest ona przeznaczona na limeryki konkursowe, ale także na utwory nadesłane poza konkursami. Jeśli znajdziecie gdzieś fajny limeryk po polsku lub angielsku, przyślijcie go do nas. 
  • Antygaleria przeznaczona jest dla tych, których sąd kapturowy PSL skarze za plagiat. (Nie przewiduje się żadnej formalnej drogi odwoławczej, można jedynie obiecać poprawę i błagać o przebaczenie.) 
  • W miarę rozwoju witryny starsze wersje stron i mniej aktualne teksty umieszczane będą w archiwach. 
  • Oczywiście, nie jesteśmy jedynymi limerykantami w Internecie. Szanujemy i cenimy pracę innych autorów. Podajemy odnośniki do innych limerycznych stron. 
  • For those who speak English, we have a separate set of pages planned. 
Poza głównymi treściami publikujemy też parę tekstów pomocniczych, jak choćby ten o prawach publikacji zamieszczonych tu tekstów czy inny, opisujący wybrane terminy literackie.
Na wszelki wypadek utworzyliśmy też prostą mapę witryny.
Żaden z nas nie jest ideałem, więc zapewne znajdziecie w naszej witrynie błędy i niedociągnięcia. Jeśli tak będzie, bardzo prosimy o sygnał. 
Uwaga: nie wszyscy, którzy do nas piszą, zachowują sie jak cywilizowani ludzie. Są tacy, którzy nasyłają na nas roboty zbierające adresy ze stron WWW w celu spamowania. Na złość im właśnie zmieniliśmy zawartość tej strony tak, żeby robotom utrudnić życie. Niestety, utrudniamy je też Wam. Ufamy jednak, że wybaczycie nam tę odrobinę trudu, o którą Was niniejszym prosimy. 
Otóż, próba wysłania listu na adres wyświetlający się automatycznie po kliknięciu w odnośnik, zakończy się niepowodzeniem. Trzeba ręcznie kropką zastąpić w adresie listu znak podkreślenia. Najmocniej przepraszamy za wyżej wymienionych takich-owakich.
Zapraszamy Was wszystkich do częstego bywania w naszych stronach!
Wirtualna Polska włączyła kiedyś naszą witrynę do grupy "WP hit". Przez jakiś czas był tu nawet ichni bannerek, ale po otrzymaniu od nich paru wysoce nieprofesjonalnych listów postanowiliśmy zrezygnować z tej wątpliwej przyjemności.
strona startowa